Kompetencje miękkie czyli co pracodawcy cenią najb

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 293,97 zł 293.97
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Kompetencje miękkie czyli co pracodawcy cenią najbardziej

Jeśli chcesz, żeby pracodawca zatrudnił właśnie Ciebie, to koniecznie obejrzyj ten film! Różne stanowiska pracy wymagają różnych kompetencji. O niektórych można powiedzieć, że są szczególnie cenione przez pracodawców. Właśnie o pięciu najbardziej poszukiwanych jest ten film: komunikowanie się i współdziałanie, planowanie i organizowanie, adaptowanie się do zmian i radzenie sobie ze stresem, analizowanie sytuacji i generowanie rozwiązań, nastawienie na działanie i dążenie do rezultatu.

Kompetencje zawodowe, tak zwane kompetencje miękkie, to wiedza, postawa oraz umiejętności pozwalające wykonywać zadania zawodowe na oczekiwanym poziomie. Różne stanowiska pracy wymagają różnych kompetencji. O niektórych można powiedzieć, że są szczególnie cenione przez pracodawców. Właśnie o pięciu najbardziej poszukiwanych jest ten film.

Tematyka filmu:
Kwalifikacje i kompetencje, różnice i ich znaczenie w wykonywanej pracy. Czym się przejawiają, jak unikać błędów, jak rozwijać w sobie poszczególne kompetencje.

• komunikowanie się i współdziałanie,
• planowanie i organizowanie,
• adaptowanie się do zmian i radzenie sobie ze stresem,
• analizowanie sytuacji i generowanie rozwiązań,
• nastawienie na działanie i dążenie do rezultatu.

„Kompetencje miękkie” to film prezentujący najbardziej typowe sytuacje między pracodawcą a praktykantem czy stażystą. To omówienie najczęściej popełnianych przez pracowników błędów. To porady na temat kształtowania w sobie cech dobrego pracownika i pomoc w przygotowaniu się do pierwszej pracy. Sceny z udziałem zawodowych aktorów. Fachowy, naukowy komentarz. Praktyczne porady. Praktykancie! Stażysto! Przekonaj do siebie pracodawcę. Poznaj swoje kompetencje miękkie.

W filmie wystąpili: Mariusz Żarnecki, Agata Bykowska, Anna Kaszuba, Piotr Witkowski, Piotr Biedroń
Czas trwania filmu: 48 minut

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl