Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Tablice szkolne - tryptyk, pojedyńcze białe i zielone, korkowe, magnetyczne, flipchart, na stojaku

Niewątpliwie tablica szkolna jest zawsze najważniejszym elementem znajdującym się w centralnym punkcie sali. Obecnie odchodzi się już od stosowania jedynie zielonej - kredowej na rzecz białej, na której można pisać markerami.  Dzięki temu lekcje są przyjemniejsze, a uczniowie chętniej zgłaszają się do rozwiązywania zadań. Pewną alternatywą są tablice dwustronne, posadowione na praktycznych stelażach. W szkolnej sali przyda się również pojedyncza, biała, tzw. flipchart, która posiada dodatkowo powierzchnię magnetyczną.  Dobrym wyborem są także tablica tryptyk i korkowa.      

Tablice szkolne pojedyncze, tryptyk - białe i zielone

Doskonałym wyborem i alternatywą dla pojedynczej tablicy może być tryptyk. To szczególny rodzaj pomocy dydaktycznej. Wyposażona jest dodatkowo w dwa skrzydła boczne, które można składać. Produkt ten już od wielu lat cieszy się dużym powodzeniem. Dobrym wyborem jest tablica zielona, przeznaczona do pisania na niej kredą, ale świetnie sprawdzi się też biała, do której należy dokupić markery suchościeralne z gąbką. Zaletą takich artykułów jest możliwość dłuższego pisania bez konieczności ścierania, gdyż powierzchnia jest znacznie większa. Po wykorzystaniu całej frontowej części, wystarczy zamknąć skrzydła, by kontynuować pracę, zatem nie trzeba jej ścierać nawet do końca lekcji. Taka tablica szkolna przyda się również w czasie klasówki, gdyż obydwie części można wykorzystać na zapisanie zadań dla każdej grupy. Modele dostępne w naszej ofercie wykonane są z ceramiki odpornej na uszkodzenia i zarysowania, co również ma istotne znaczenie. Jako uzupełnienie wyposażenia, odpowiednia będzie tablica korkowa.            

Tablice szkolne - korkowe, magnetyczne, flipchart, na stojaku

Zarówno na zajęciach, jak i do dekoracji sali przyda się tablica korkowa. Można do niej przypinać pinezkami ważne informacje, plan zajęć, a także tematyczne gazetki, związane z przerabianym materiałem. Niewątpliwie ten rodzaj akcesorium sprawdzi się również na korytarzu szkolnym do prezentacji zmian w planie czy zastępstw. Na lekcjach nauczyciele mogą korzystać również z białej tablicy flipchart. Przyda się ona podczas organizacji zajęć w grupie i tzw. burzy mózgów. Prowadzenie przedmiotu w ten sposób pozwala uczniom rozwinąć logiczne myślenie, umiejętność stawiania tez, a także wnioskowania. Wszystkie pomysły czy zagadnienia mogą być zapisywane w formie drzewka na tablicy flipchart. Takie wyposażenie pozwala również na urozmaicenie zajęć w klasach młodszych, gdzie stosuje się także zieloną tablicę pojedynczą lub tryptyk. Ćwiczenia w dopasowywaniu do siebie obrazów czy słów przyczepianych przy pomocy magnesów mogą bardzo spodobać się uczniom. W naszej ofercie dostępna jest także tablica szkolna na kółkach, co dodatkowo ułatwia pracę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl