Regulamin sklepu

Regulamin sklepu

WARUNKI OGÓLNE

 

1. Sklep internetowy firmy PPHU L&K Niemczyk, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem:

-www.do-szkoly.pl

umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym „www.do-szkoly.pl” są podane w złotych polskich.

3. Przed zakupem prosimy o potwierdzenie ceny i warunków dostawy

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

3. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

4. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez L&K Niemczyk na stronach sklepu internetowego.

5. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma „L&K Niemczyk” zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

6. Zamówienie realizowane jest w terminie od 1 do 30 dni roboczych w przypadku mebli od złożenia zamówienia.

7. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

8. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

9. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

10. Koszty wysyłki poza terytorium Polski są ustalane indywidualnie (kwota zależy od wagi paczki).

11. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na firmę „L&K Niemczyk”.

12. Prowadzimy sprzedaż tylko dla szkół, placówek budżetowych i klientów biznesowych. Nie prowadzimy sprzedaży dla klientów indywidualnych.

13. Termin realizacji dostawy niektórych produktów może wydłużyć się nawet do 30 dni. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

14. Niektóre ceny widoczne na stronie mogły ulec zmianie. Sprzedawca zastrzega sobie prawo, do zmiany widocznej ceny.

 

REKLAMACJE

12. Wszystkie towary objęte są gwarancją.

13. Koszty przesyłki przy zwrocie towaru pokrywa klient, chyba że wada wystąpiła w terminie 7 dni od daty nadania wtedy koszty przesyłki pokrywa firma "L&K Niemczyk".

 

PRAWO ZWROTU

14. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni roboczych od wydania towaru.

Po tym terminie nie ma możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży.

a) Zgodnie z przytoczoną ustawą zwrotowi nie podlegają:

- nagrania audio i wizualne oraz zapisane na nośnikach programy komputerowe po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania

- świadczenia o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą

- towar sprowadzany na zamówienie

b) Zasady zwrotu towaru zakupionego przez Internet:

Klient ma prawo w terminie 10 dni roboczych od daty zakupu do zwrotu towaru bez podania przyczyny. Zwrotu towaru należy dokonać wysyłając zakupiony towar w oryginalnym opakowaniu z dołączonym dowodem zakupu oraz z podaniem swoich danych personalnych wraz z numerem konta bankowego w celu przelania należności.

Zwrot towaru zostanie zaakceptowany tylko w sytuacji kiedy zwracany towar nie będzie nosił żadnych śladów użytkowania oraz widocznych uszkodzeń, będzie technicznie sprawny. Zwrot należności nastąpi niezwłocznie w terminie do 14 dni roboczych.

Zwrotowi podlega tylko i wyłącznie wartość zakupionego towaru.

 

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz. 271.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl