Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Krzesła i stoliki przedszkolne

Wyposażenie przedszkoli musi być dostosowane do potrzeb dzieci, a meble przedszkolne przede wszystkim do ich wzrostu. W każdej sali wśród mebli i produktów przedszkolnych powinien znaleźć się stolik przedszkolny i krzesła przedszkolne. W naszej ofercie znalazły się modele przedszkolne, które sprawdzą się dla najmłodszych dzieci w wieku 3 lat, a także najstarszych, uczęszczających do zerówki. Na podstawie siatek centylowych ukazujących średni wzrost przedszkolaków w określonym wieku produkowane są meble dostosowane do tych wysokości. Każde krzesło przedszkolne oraz stolik przedszkolny oznaczone są odpowiednim kolorem, a do wyboru są białe, pomarańczowe, fioletowe, żółte i czerwone. 

Stoliki przedszkolne

W przedszkolach również odbywają się zajęcia dydaktyczne rozwijające psychomotorykę dzieci. Szczególny nacisk, zwłaszcza u uczniów w wieku 5-6 lat, kładziony jest na rozwój umiejętności manualnych. Chodzi o przygotowanie do nauki pisania w szkole. Dlatego potrzebne są wygodne meble i stoły, o odpowiednich wymiarach. Tutaj doskonale sprawdzą się modele na fioletowym stelażu, które przeznaczone są dla dzieci o wzroście od 108 do 121 cm. Dobrze, by również w świetlicy znalazł się taki stolik przedszkolny. Krzesło przedszkolne musi być oznaczone tym samym kolorem. Poza klasycznymi stołami prostokątnymi, można postawić na sześciokątne. Wszystkie posiadają krawędzie zabezpieczone materiałem PCV, co sprawia, że są one bezpieczne i nieostre. Zapewniają także ergonomię.   

Krzesła przedszkolne

Niezbędnym dodatkiem do stolika są krzesła przedszkolne. Dla najmłodszych dzieci przeznaczone są białe modele, dedykowane maluchom o wzroście do około metra wysokości, czyli 3-latkom. Dla 4-latków doskonałym wyborem będą pomarańczowe, a dla 5 i 6-latków - fioletowe. Wybierając stół ze stelażem malowanym na żółto, trzeba do niego dobrać pasujące krzesełka z nogami w tym samym kolorze. Takie meble przedszkolne zapewniają ergonomię. Warto zwrócić uwagę, że każde krzesło przedszkolne jest doskonale wyprofilowane i gwarantuje odpowiednie podparcie dla kręgosłupa dziecka. Poszczególne meble, dopasowane do wzrostu, dostępne są w czterech wybarwieniach płyty laminowanej, a mianowicie: wiśni, buku, gruszy polnej i olchy. Krzesła wykonane są ze sklejki brzozowej, a nogi dodatkowo zabezpieczone materiałem PCV, dzięki czemu nie rysują powierzchni. Takie wykończenie zapewnia także lepszą przyczepność.        

Kolorystyka płyt i stelaży Kolorystyka płyt i stelaży
Cena:

11 111,00 zł

szt.
zobacz więcej
Krzesło  KUBUŚ Krzesło KUBUŚ
Cena:

123,00 zł

szt.
zobacz więcej
Stół przedszkolny Stół przedszkolny
Cena:

479,70 zł

szt.
zobacz więcej
Stół przedszkolny Stół przedszkolny
Cena:

305,45 zł

szt.
zobacz więcej
Stół przedszkolny Stół przedszkolny
Cena:

332,10 zł

szt.
zobacz więcej
Stół przedszkolny sześciokątny Stół przedszkolny sześciokątny
Cena:

111 111,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl