Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Mobilna tablica interaktywna

Jeśli interesuje Cię profesjonalna mobilna tablica interaktywna, tutaj znajdziesz szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Oferujemy nowoczesne wyroby o różnorodnych wielkościach, sposobie obsługi, technologiach, metodzie zasilania i komunikacji z komputerem. Większość z proponowanych przez nas marek umożliwia placówkom edukacyjnym skorzystanie z przedłużonej gwarancji na całe zestawy lub poszczególne jego części, np. projektor. Proponujemy zarówno całe komplety z fizyczną tablicą, jak i multimedialne urządzenia umożliwiające przekształcenie klasycznej powierzchni sucho ścieralnej w interaktywną.

Produkty te w zależności od wariantu obsługiwać można wygodnym piórem elektronicznym, dowolnym pisakiem lub palcami. Dzięki mobilnym rozwiązaniom tego typu nauczanie staje się bardziej angażujące i ciekawsze dla odbiorców oraz bardziej komfortowe dla wykładowców czy nauczycieli. Nie tylko możliwe staje się udostępnianie obrazu wprost z ekranu komputera, ale także modyfikowanie wyświetlanego obrazu.

Mobilna tablice interaktywne

Zapomnij o wyschniętych pisakach lub śladach na tablicy, które trudno usunąć. Przygotowane w domu materiały wygodnie wyświetlisz na lekcji, warsztatach czy radzie pedagogicznej. Jeśli zależy Ci na mobilnej wersji produktu, podstaw na wariant z podstawą wyposażoną w zwrotne kółka. Do każdego wyrobu dołączona jest instrukcja w języku polskim i film instruktażowy w formie video. Proponujemy szeroki zakres cen, dzięki czemu z pewnością znajdziesz mobilną tablicę interaktywną, która zmieści się w Twoim budżecie.

Bardziej zaawansowane technologicznie sprzęty oferują przydatne funkcje, takie jak: narzędzia do rysowania figur geometrycznych, wstawiania tabel i pól tekstowych, a także możliwość odtwarzania video, archiwizowania plików i wiele więcej. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt, dzięki któremu Twoja szkoła stanie się bardziej nowoczesna. Jeśli potrzebujesz rady lub masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać model idealnie wpisujący się w Twoje potrzeby.

Zestaw interaktywny MOBIL ULTRA Zestaw interaktywny MOBIL ULTRA
Cena:

9 963,00 zł

szt.
zobacz więcej
 Idealny Zestaw Interaktywny Idealny Zestaw Interaktywny
Cena:

9 498,06 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw interaktywny MOBIL Zestaw interaktywny MOBIL
Cena:

8 979,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw interaktywny LUX panorama Zestaw interaktywny LUX panorama
Cena:

7 810,50 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw interaktywny LUX Zestaw interaktywny LUX
Cena:

7 441,50 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw interaktywny standard Zestaw interaktywny standard
Cena:

6 490,00 zł

szt.
zobacz więcej
Tablica interaktywna myBOARD 111 Tablica interaktywna myBOARD 111
Cena:

5 719,50 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl