Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Krzesła szkolne regulowane, obrotowe, uczniowskie, wielorozmiarowe, przedszkolne

Odpowiednie meble wyposażenie sal ma kluczowe znaczenie dla komfortu pracy, ale i funkcjonalności. Niewątpliwie niezbędne są krzesła szkolne. Warto tutaj zwrócić uwagę na szeroki wybór różnych modeli krzeseł, jakość produktów, a także wykonanie tylko i wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, a w rezultacie mogą być użytkowane przez wiele lat. Dodatkowo w ofercie znajdują się zarówno klasyczne modele, jak również wykonane z naturalnego drewna czy bardziej nowoczesne i obrotowe krzesła szkolne, zatem sprawdzą się zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów.

Krzesła szkolne obrotowe i regulowane

Warto zwrócić uwagę na wymogi, jakie powinny spełniać meble szkolne. Muszą być bezpieczne, ale również wygodne dla kręgosłupa. Dlatego świetnym wyborem dla każdego dziecka jest krzesło szkolne obrotowe. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, gdyż dzięki temu można dopasować siedzisko do stolików. Uczenie się jest wtedy bardziej komfortowe. Krzesło szkolne regulowane jest doskonale dopasowane do wzrostu. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na mocną i stabilną konstrukcje. Oparcie i siedzisko zostały wykonane ze sklejki liściastej. Ponadto konstrukcja krzesła zapewnia bezpieczeństwo. Kolejną zaletą jest odporność na zarysowania, jak również uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie dostępne produkty są oczywiście zgodne z normą PN-EN 1729-1:2007 i posiadają niezbędne certyfikaty wymagane przez prawo.

Krzesła uczniowskie wielorozmiarowe

Właściwe krzesło szkolne powinno być dopasowane do potrzeb ucznia, niezależnie od jego wagi czy wzrostu. Dlatego ciekawym wyborem jest krzesło wielorozmiarowe, które jest niezwykle funkcjonalne. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku dzieci zarówno z klas 1-3, jak i 4-8. Można postawić na modele klasyczne, gdzie zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej stelaże są odpowiednio pomalowane. W tym przypadku każde krzesło uczniowskie jest oznaczone kolorem zatyczki bądź też całego stelaża. Zatem w przypadku wzrostu do 116 cm stosuje się kolor pomarańczowy, a od 159 cm do 198 cm - niebieski. Można wybrać również model z ruchomym pulpitem. Ciekawym wyborem są też krzesła szkolne tapicerowane, które również łatwo utrzymać w czystości. Sprawdzą się one także dla nauczycieli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl