Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Stoliki szkolne 1-, 2-osobowe regulowane, wielorozmiarowe, sześciokątne

Odpowiednie wyposażenie sal dydaktycznych i świetlic szkolnych ma ogromne znaczenie. Należy zapewnić ergonomię, a jednocześnie wygodę uczniom w czasie trwania lekcji. Dlatego do kubatury wnętrza pomieszczeń przeznaczonych do nauki należy dobrać odpowiednie stoły. W naszej ofercie znalazł się zarówno mniejszy model 1-osobowy, jak i większy 2-osobowy,  wielorozmiarowy, regulowany, jak i sześciokątny. Każdy stolik szkolny dostępny w asortymencie ma odpowiednią wysokość, zapewniającą wygodę pisania w czasie zajęć. Posadowienie na metalowych nogach znacząco wpływa na stabilność mebli. 

Stoliki szkolne 1-, 2-osobowe regulowane

Na lekcjach potrzebna jest wygoda, zatem stolik szkolny 1- i 2-osobowy, a także regulowany doskonale się sprawdzi. Ten pierwszy będzie świetnym wyborem do sal egzaminacyjnych. Według wymogów MEN, w czasie egzaminów ósmoklasistów czy matur każdy uczeń musi siedzieć przy stoliku sam, aby maksymalnie zniwelować możliwość ściągania i podpowiadania. Tutaj liczy się wyegzekwowanie wiedzy ucznia, więc takie rozwiązanie jest niezbędne. Warto zauważyć, że w naszej ofercie znalazł się model wielorozmiarowy, a także sześciokątny, które sprawdzają się w salach przeznaczonych na zajęcia dodatkowe, wyrównawcze lub dedykowane dla zdolnych uczniów, gdzie grupy są mniejsze. Przydadzą się także do pracy w grupie. Jednocześnie znacząco zwiększają ergonomię.

Stoliki wielorozmiarowe i sześciokątne

Świetnym wyborem do sal świetlicowych może być stolik szkolny sześciokątny, a także regulowany czy wielorozmiarowy. Sprawdzą się one również na zajęciach dodatkowych, gdyż ułatwiają interakcję między uczniami. Będą także doskonałym wyborem do biblioteki. Takie meble szkolne wprowadzają do wnętrza ciekawy design. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie, również każdy 1- i 2-osobowy stolik, wykonane są z płyty wiórowej laminowanej, a także giętych rur metalowych. Zapewnia to ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz możliwość użytkowania przez lata. Warto również zwrócić uwagę na zabezpieczenie krawędzi blatów materiałem PCV. Dzięki temu ogranicza się możliwość urazów przy uderzeniu się o kant. W ofercie nie zabrakło również mebli przeznaczonych dla nauczycieli, które dodatkowo wyposażone są w zamykane szafki. Można w nich schować pomoce dydaktyczne.

Stół typ Z 1os. Stół typ Z 1os.
Cena:

229,21 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl