Stoliki multimedialne

Jeśli interesuje Cię solidny stolik multimedialny, na którym postawisz rzutnik, komputer lub inny sprzęt RTV, w tej kategorii znajdziesz duży wybór mebli szkolnych o rozmaitym przeznaczeniu. Oferujemy produkty na stabilnych nogach i zwrotnych kółkach, umożliwiających łatwe przestawianie elementu wyposażenia. Proponujemy zarówno kilkupoziomowe stoliki multimedialne z wysuwanymi blatami, jak i modele z pojemnymi szafkami zamykanymi na klucz. Wytrzymałe konstrukcje i praktyczne bryły sprawiają, że to trafiona inwestycja. Meble będą sprawdzać się przez lata, ułatwiając nauczycielom i wykładowcom prowadzenie zajęć.
U nas wybierzesz kolor drewna i metalowej ramy. Przy każdym wyrobie umieściliśmy paletę RAL, w której prezentujemy dostępne barwy. Niezawodne mechanizmy kółek pozwalają na swobodne przesuwanie elementu, nawet jeśli w jego środku zamknięty jest sprzęt. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i dokładne wykonanie.

Stoliki multimedialne

Nasz asortyment komponujemy bardzo starannie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży szkolnych mebli proponujemy wyłącznie wygodne i funkcjonalne wyposażenie sal. Kupisz u nas stoliki multimedialne pod rzutnik z półkami, na których położysz niezbędne do przeprowadzenia prezentacji materiały oraz wszelkie dokumenty. Na modelu z wysuwanym blatem zamontujesz stabilnie komputer, klawiaturę i monitor, a dodatkowy górny element umożliwi Ci na ustawienie rzutnika.

Cenny sprzęt RTV schowasz i zamkniesz na klucz w jednej z szafek, które są częścią naszych multimedialnych stolików. Dzięki dużej pojemności meble pomieszczą rozmaite akcesoria – laptopy, rzutniki, ekrany, a także inne przedmioty niezbędne do efektywnej pracy nauczyciela. Możesz wybrać produkt z szafką w jego górnej części lub przy samej podłodze.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami naszego sklepu, w których oferujemy kompleksowe wyposażenie szkół i przedszkoli oraz internatu. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy, zrób korzystne cenowo zakupy w jednym miejscu i stwórz przyjazną przestrzeń dla nauczycieli oraz uczniów!

Stolik multimedialny Stolik multimedialny
Cena: 461,25 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik pod rzutnik pisma Stolik pod rzutnik pisma
Cena: 369,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik RTV Stolik RTV
Cena: 369,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik RTV 2 Stolik RTV 2
Cena: 430,50 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik RTV 3 Stolik RTV 3
Cena: 837,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl