Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Ławki korytarzowe, szatniowe, gimnastyczne - szkolne

W szkole nie może zabraknąć funkcjonalnych mebli, które sprawdzają się zarówno w holu, w szatniach, jak i na salach gimnastycznych, takich jak ławka korytarzowa. Ergonomiczne modele znalazły się w ofercie naszego sklepu. Wszystkie wyposażone są w solidne metalowe stelaże malowane proszkowo. Mogą być wykonane zarówno ze sklejki, jak i litego drewna. Te drugie są oczywiście cięższe, ale i stabilniejsze. Drewno iglaste używane jest do produkcji ławek gimnastycznych. Wbrew pozorom, nie są one przeznaczone do siedzenia podczas zajęć wychowania fizycznego, ale wykonywania ćwiczeń równoważnych. Posiadają specjalną konstrukcję, dzięki której może je zahaczyć o drabinki. Świetnie nadają się również do testu sprawnościowego na gibkość. W przestrzeni szkolnej nie może zabraknąć ławki korytarzowej, na której uczniowie mogą usiąść i odpocząć podczas przerwy. Warto zwrócić uwagę, że nie zajmuje ona wiele miejsca, a jednocześnie gwarantuje wygodę. Ponadto posiada zaokrąglone kanty, co wpływa na bezpieczeństwo. 

Ławka korytarzowa - zwiększa ergonomię i zapewnia wygodę

Wyposażenie placówki oświatowej w ławki korytarzowe zwiększa ergonomię przestrzeni. Uczniowie oczekujący na swoje lekcje mogą na nich wygodnie usiąść. Świetnie sprawdzają się również na przerwach. Dzieci nie muszą tłoczyć się w przejściach, co zwiększa swobodę poruszania się po korytarzach. Ławka korytarzowa  może być wyposażona w stelaż, na którym zamontowane są pojedyncze siedzenia. Jest on bardzo dobrze wyważony, dlatego stabilnie stoi na podłożu. Jeśli jednak podłoga nie jest zbyt równa, można zdecydować się na model wyposażony w regulatory poziomu. Warto zwrócić uwagę na profilowanie każdego siedziska ławki korytarzowej. Zaokrąglone oparcie zapewnia wygodę i właściwą postawę podczas siedzenia, co ma niebagatelne znaczenie w profilaktyce skrzywień kręgosłupa. Dostępne są modele zarówno 3-, jak i 4-osobowe, zatem można je dopasować do rozmieszczenia sal, tak by nie utrudniały otwierania drzwi na pełną szerokość. Takie meble szkolne są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego posłużą przez wiele lat.          

Ławka szatniowa dla placówek realizujących zajęcia sportowe

Ławka szatniowa to niezbędny element wyposażenia każdej szkoły. Solidna ławka z metalowym stelażem malowanym proszkowo pozwala skutecznie uporządkować przestrzeń i wydzielić miejsce do siedzenia w szatni. Meble tego typu są szczególnie istotne w przypadku szkół podstawowych i średnich, gdzie młodzież zmienia stroje w czasie przygotowania do lekcji wychowania fizycznego lub innych zajęć sportowych. Ławki szatniowe są praktyczne, a przy tym wpływają na estetykę pomieszczenia. Dlatego w naszym sklepie oferujemy wyłącznie meble o uniwersalnym designie, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie produkty dostępne w tej kategorii są wytrzymałe i stabilne. Dzięki temu są bezpieczne i spełniają swoją funkcję przez długi czas.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl