Stoliki komputerowe szkolne

Oferujemy funkcjonalne szkolne stoliki komputerowe wykonane zgodnie z normami MEN. W tej kategorii znajdziesz modele skonstruowane z dbałością o detale i wyposażone w różne udogodnienia. W naszym asortymencie uwzględniliśmy produkty o rozmiarach 5 i 6, które doskonale sprawdzą się w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych o wzroście 146-176,5 cm i 159-188 cm. Proponujemy rozmaite rozmiary blatów oraz kolory płyt laminowanych. Ramy szkolnych stolików komputerowych wykonane są z wytrzymałej rury o profilu kwadratowym, którą pomalujemy proszkowo na wskazany przez Ciebie odcień z palety RAL. Dzięki temu dobierzesz meble do wystroju wnętrza i potrzeb.

Jeśli interesuje Cię wyrób, który łatwo przestawisz, zapoznaj się z produktem wyposażonym w zwrotne kółka - jeśli ekonomiczna wersja, którą stabilnie postawisz w wybranym przez siebie miejscu, zobacz dwie nasze propozycje i wybierz. Solidna konstrukcja oferowanego przez nas wyposażenia sal komputerowych sprawia, że zamówione u nas stoliki szkolne to inwestycja na lata.

Stoliki komputerowe szkolne

Stanowisko pracy na zajęciach, na których wykorzystywany jest komputer, powinno być przede wszystkim ergonomiczne. Dlatego tak ważne jest wybranie mebla odpowiedniego dla danego przedziału wzrostu i dopasowania do niego krzesła z możliwością regulacji wysokości. Dodatkową wygodę i dobre zagospodarowanie miejsca zapewni chowany blat. A dostosowanie wysokości monitora ułatwi element, w który wyposażony jest jeden z naszych produktów. Jeśli zależy Ci także na dodatkowej powierzchni przechowania, wybierz stolik komputerowy z półką.

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne do urządzenia wygodnej przestrzeni do nauki. Oferujemy ławki, tablice, biurka, gabloty, meble szkolne oraz przedmioty przydatne w nauczaniu. Wypełnij swoje sale szkolne, sekretariat, świetlicę, pracownie językowe, chemiczne i inne meblami wytworzonymi zgodnie z wytycznymi MEN. Zapewnij uczniom komfortowe warunki i zmieść się w założonym na zakupy budżecie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl