Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Dygestorium chemiczne szkolne, laboratoryjne

Aby zaciekawić uczniów chemią, konieczne jest przeprowadzanie w pracowni chemicznej doświadczeń chemicznych. Ponadto dzięki temu dzieci lepiej przyswajają wiedzę. Dlatego na wyposażeniu w każdej szkole powinno znaleźć się dygestorium chemiczne, które ma chronić przed ewentualnym pożarem a za sprawą stałego przepływu powietrza i wentylacji komory przed wdychaniem niebezpiecznych oparów. W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakość meble i wyposażenie do pracowni chemicznej. Wszystkie spełniają najwyższe standardy europejskie, a także restrykcyjne normy, choćby PN EN 14175 cz. 1-7. Warto wybrać modele z pełnym wyposażeniem, gdzie w komorze znajduje się oświetlenie wraz z gniazdem zasilającym 230 volt, a także zlew polipropylenowy, który jest dodatkowo odporny na substancje chemiczne. Funkcjonalność zwiększa palnik gazowy z zaworem oraz dodatkowymi nabojami, a także bateria z podłączeniem. Warto zwrócić uwagę na zastosowane rozwiązania, które wpływają na komfort pracy, ale również chronią przed potencjalnymi zagrożeniami. Są to choćby mocne, hartowane szyby. Dodatkowo komora została wyłożona kwasoodpornymi płytkami, a zamontowany wyciąg elektryczny oraz rura odprowadzająca pozwalają usunąć wszystkie wyziewy wydostające się podczas eksperymentów. Kolejną zaletą jest fakt, że dygestorium chemiczne po bardzo łatwym montażu można niemal od razu użytkować.

Dygestorium chemiczne, szkolne - co warto wiedzieć?

Kolejną zaletą tego typu mebli jest to, że mają one bardzo mocny i niezwykle stabilny stelaż i konstrukcja. Dzięki temu jest on odporny na duże obciążenie. Jak wiadomo, nie zawsze podłogi w klasach są równe, dlatego każde dygestorium szkolne do pracowni chemicznej posiada stopki mocujące, co umożliwia regulację, a także wypoziomowanie. Zapewnia  to doskonałą stabilizację, ale również wpływa na komfort pracy - wszak chemik musi być bardzo dokładny i precyzyjny podczas eksperymentów. Kolejną zaletą jest wykonanie dygestorium szkolnego z najodpowiedniejszych materiałów: płyty laminowane oraz ceramika. Takie zintegrowanie materiałów wpływa nie tylko na samą estetykę, ale również na trwałość. Ponadto do wyboru są różne kolory, dzięki czemu bez problemu można dopasować je do aranżacji klasy. Warto wybrać także modele, gdzie przód i boki są przeszklone, a tylna ściana zabudowana. Z kolei dygestoria z bokami zabudowanymi czy komorą otoczoną szybą z każdej strony znajdą zastosowanie w salach o większej kubaturze. Każde z tych rozwiązań niewątpliwie doskonale się sprawdza.

Wyposażenie laboratorium wpływa na zaciekawienie uczniów zagadnieniami naukowymi. Istotne jest, by szkoła zapewniała odpowiednie produkty, a doświadczenia laboratoryjne przebiegały w bezpiecznych warunkach. Każde dygestorium chemiczne ma ochronne okno przednie, które można przesuwać. W górnym panelu zamontowane jest przyłącze do sieci 220 V. Dołożony roboczy blat i znajdująca się pod nim szafka to standard dygestoriów. Nasze meble są idealne do wielu uczniowskich prac, a ich instalacja jest szybka i prosta. Dygestoria wykonujemy z płyt laminowanych i ceramiki. Każde dygestorium szkolne posiada malowany proszkowo, metalowy stelaż.

W zależności od potrzeb i preferencji szkoły proponujemy kilka rodzajów mebli w trzech wariantach, które posiadają przeszklone lub zabudowane ściany. Jako doświadczony producent staramy się dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb zamawiającego Z tego powodu, nasza strona prezentuje dokładne wymiary wszystkich produktów. Na wybór konkretnego rodzaju ma wpływ między innymi wyposażenie sali szkolnej, jej wysokość oraz możliwość odprowadzania wody. 

  Dygestorium chemiczne KR 1 Dygestorium chemiczne KR 1
Cena:

6 396,00 zł

szt.
zobacz więcej
Dygestorium chemiczne KR Dygestorium chemiczne KR
Cena:

6 396,00 zł

szt.
zobacz więcej
Dygestorium chemiczne KR 2 Dygestorium chemiczne KR 2
Cena:

6 580,50 zł

szt.
zobacz więcej
Dygestorium chemiczne KR 3 Dygestorium chemiczne KR 3
Cena:

7 257,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl